Lemovacie profily Vám zjednodušia prácu

Ako čo najľahšie, najefektívnejšie, ale aj esteticky najlepšie olemovať zvolenú výplň? Často kladená otázka pri konštruovaní Vašich plotov, či zábradlí. Použite jednoduché riešenie - lemovacie profily.

Prečo použiť lemovacie profily?

Každá konštrukčná firma, zámočník, ale aj domáci kutil ocení jednoduchú a rýchlu prácu s  profilom. Práca s týmto tovarom šetrí nie len Váš čas, ale aj peniaze. Lemovacie profily vytvárajú rám, ktorý výplň zároveň vystužuje a rovnako tak chráni pred poranením ostrými hranami.

Sortiment  lemovacích profilov a ich použiteľnosť je široká. Ponúkame Vám lemovacie profily rôznych tvarov a šírky štrbín od 2 mm do 7,5 mm. Do týchto profilov môžete vložiť ťahokov, drôtené sitá, alebo dierovaný plech. Typy A, B, C, E  sú vhodné pre dierované plechy a tenšie hrúbky (korigované výšky) ťahokovov. Profily s označením WG30 / WG40 slúžia na upevnenie hrubších materiálov (vyššia korigovaná výška) s vyššou hmotnosťou. V ponuke máme pre tento účel aj lemovacie profily v tvare písmena L a T. V tomto prípade je potrebné výplň privariť o nosný profil. ​

Lemovacie profily môžete použiť k orámovaniu takmer každého ťahokovu, drôteného sita alebo dierovaného plechu. Pre podrobné informácie o jednotlivých profiloch a ich použitiach kliknite sem.