Všetko o nákupe

Dostupnosť materiálu

Ako najväčší dodávateľ perforovaných materiálov a priemyselných sít na Slovensku disponujeme širokým výberom produktov, ktoré máme bežne skladom.  

Spôsob platby

Platiť môžete za tovar v hotovosti, platobnou kartou, na dobierku a platbou vopred na predfaktúru:

  • Platba v hotovosti - Platiť za tovar v hotovosti môžete v prípade, ak si tovar vyzdvihnete v niektorom z našich odberných miest.
  • Platba kartou - Platiť kartou za tovar môžete pri osobnom odbere cez náš platobný terminál a taktiež na vyžiadanie u niektorých prepravcov.
  • Platba dobierkou - Ak využijete možnosť doručenia tovaru prepravcom, cena za tovar a dopravu sa vyplatí priamo kuriérovi. 
  • Platba na predfaktúru - Túto možnosť môžete využiť pri doručovaní tovaru prepravcom, ale i pri osobnom odbere v našich odberných miestach. Po prijatí objednávky vám bude na email zaslaná predfaktúra, na základe ktorej môžete platbu zrealizovať. Ako variabilný symbol uveďte číslo predfaktúry.

 

Doprava a odberné miesta

Tovar objednaný cez náš e-shop si môžete vyzdvihnúť v našich odberných miestach, alebo si ho nechať doručiť priamo k vám. Objednaný tovar doručujeme na vami určené miesto prostredníctvom prepravcu maximálne do 3 pracovných dní od jeho vyexpedovania zo skladu. V prípade, že tovar momentálne nie je dostupný na sklade, termín dodania vám oznámime telefonicky alebo emailom.

Osobný odber  (platba v hotovosti alebo kartou)
- odobranie tovaru z odberného miesta je možné až po obdržaní potvrdenia objednávky o dostupnosti tovaru na email, alebo po potvrdení odberu tovaru telefonicky.

Osobný odber  (platba na predfaktúru)
– odobranie tovaru z odberného miesta je možné až po prijatí platby na náš účet resp. ak vašu platbu budeme evidovať aspoň na predbežnom výpise z banky. Po prijatí platby na účet vás budeme kontaktovať ohľadom termínu vyzdvihnutia tovaru emailom alebo telefonicky.

Kuriér (dobierka)
- tovar zvyčajne expedujeme do 2 pracovných dní po prijatí objednávky a doručujeme na vami určené miesto prostredníctvom prepravcu maximálne do 3 pracovných dní od jeho vyexpedovania zo skladu.

Kuriér (platba na predfaktúru)
- tovar zvyčajne expedujeme do 2 pracovných dní po prijatí platby na náš účet a doručujeme na vami určené miesto prostredníctvom prepravcu maximálne do 3 pracovných dní od jeho vyexpedovania  zo skladu.

Vykládka tovaru

Ak sa rozhodnete pre doručenie tovaru na vami určené miesto je potrebné, aby ste si zabezpečili aj jeho vykládku pomocou vhodných technických prostriedkov a to najmä pri ťažších a rozmerovo väčších produktoch. Poskytujeme doručenie bez vykládky tovaru. O čase doručenia vás budeme včas informovať.

Získajte zľavy

Okrem aktuálnych zliav (výpredaj)  ponúkame aj výhodný nákup zákazníkom, ktorí sa u nás registrujú. Viac o podmienkach nášho zľavového systému sa dočítate tu.

Zákaznícka linka

Zákaznícka linka je k dispozícii vždy v pracovné dni (pondelok - piatok) v čase od 9.00 - 15:00 hod. Kontaktovať nás môžete telefonicky na číslo +421 (0) 33 590 37 11 alebo emailom: eshop(at)perfora.sk