Prečo nakupovať u nás

Aké výhody vám prinesie nákup u nás?

Najširšia ponuka produktov na Slovensku

Ako najväčší dodávateľ perforovaných materiálov a priemyselných sít na Slovensku disponujeme širokým výberom produktov, ktoré máme dostupné na sklade k odberu ihneď.

Odborné poradenstvo

Našim zákazníkom pomáhame so správnym výberom produktu. Spolupracovali sme už pri mnohých projektoch a realizáciách, ktorých súčasťou boli perforované materiály a priemyselné sitá. Zákazníkom na požiadanie zasielame aj odborné podklady, ktoré im pomôžu pri výbere najvhodnejšieho materiálu.

Vzorkové predajne

Navštívte naše vzorkové predajne v Trnave a v Košiciach a prezrite si ponúkané produkty osobne. Ochotne vám poradíme s ich výberom. Z niektorých druhov produktov máme k dispozícii aj ich vzorky.

Expedícia objednávok do 48 hodín

Disponujeme širokým výberom tovaru, ktorý sa nachádza v našich skladoch. Vďaka tomu vieme väčšinu objednávok expedovať do 48 hodín od spracovania objednávky.

Viaceré spôsoby platby za tovar

Platiť môžete za tovar v hotovosti, platobnou kartou a na dobierku:

  • Platba v hotovosti - Platiť za tovar v hotovosti môžete v prípade, ak si tovar vyzdvihnete v niektorom z našich odberných miest.
  • Platba kartou - Platiť kartou za tovar môžete hneď po vytvorení objednávky. Rovnako je platba kartou možná aj pri osobnom odbere cez náš platobný terminál. 
  • Platba dobierkou - Ak využijete možnosť doručenia tovaru prepravcom, cena za tovar a dopravu sa vyplatí priamo kuriérovi.

Zákaznícka linka

Kontaktuje nás cez zákaznícku linku vždy, ak ste urobili chybu v objednávke, alebo máte iné špecifické požiadavky napr. na termín a adresu doručenia.

Zľavový systém pre zákazníkov

Vážime si našich zákazníkov a preto sme pre nich pripravili zľavový systém. Staňte sa aj vy naším zákazníkom a využite naše zľavy.

Nákup z mobilných zariadení

Všetky naše produkty si môžete pohodlne prezerať a objednávať už aj z vašich mobilov a tabletov. Prispôsobili sme náš e-shop aj pre mobilné zariadenia.